Urządzenia fotowoltaiczne

Wylewki anhydrytowe Kielce

Jeżeli podejmiecie decyzję o ogrzewaniu podłogowym, nie tylko ważną kwestią okaże się posadzka, pod którą na być ono zamontowanie, ale również i wylewka. To dzięki niej możliwe jest przewodzenie ciepła w jak najkorzystniejszy sposób. Wylewki anhydrytowe Kielce to rozwiązanie, które wręcz trzeba zastosować do ogrzewania podłogowego. Właściwości samopoziomujące sprawią, że wylewki będą idealnie równo położone. Żadnych krzywizn i żadnych pęknięć. Dlatego są coraz częściej wybierane pod podłogówkę. Wylewki anhydrytowe Kielce mogą być zastosowane w budownictwie jednorodzinnym, ale również na potrzeby inwestorów.

Taki podkład podłogowy wytwarzany jest z piasku, wody i anhydrytu, który pełni role spoiwa. Po wymieszaniu tych elementów otrzymujemy mieszankę, której zastosowanie nie posiada żadnych wewnętrznych napięć. Ponadto wszystkie powierzchnie są bezfugowe i szybko stygną. Wylewki anhydrytowe Kielce są dość często wybierane jako posadzka w garażu, ale również w pomieszczeniach gospodarczych.

Czy warto decydować się na wylewki anhydrytowe?Wylewki anhydrytowe Kielce

 

Oprócz różnorodnego zastosowania wylewki anhydrytowe posiadają wiele zalet.

  1. Produkt ten jest gotowy od razu do użycia. Nie trzeba jej z niczym mieszać czy specjalne przygotowywać. Zostanie wam dostarczona gotowa substancja przeznaczona do instalacji.
  2. Duża szybkość wysychania. Wylewka po okołu 48 godzinach, jest gotowa do rozpoczęcia prac budowlanych a po upływie tygodnia spokojnie można już włączyć ogrzewanie podłogowe.
  3. Duża estetyka. Wybierając taką, posadzkę możecie liczyć na świetną estetykę. Podłoga stworzona z takiej wylewki, wyróżnia się ogromną dbałością.
  4. Świetnie przewodzi ciepło. Wykorzystanie wylewki, sprawi, że przewodnictwo cieplne będzie o wiele lepsze i szybsze. Jest to jedna z najważniejszych cech, jeżeli ma być zastosowana razem z podłogówką.
  5. Bezpieczeństwo pożarowe. Woda zawarta w wylewce, w momencie pożaru zaczyna wyparowywać, przez co zapobiega to szybkiemu wzrostowi temperatury. 

Wylewki anhydrytowe Kielce to produkt XXI wieku. Szerokie zastosowanie sprawiło, że jest coraz częściej wybierane przez naszych Klientów.

Spraw, by Twój dom stał się samowystarczalny. Skorzystaj z urządzeń naszej firmy!